11 fotografitë më misterioze që thjesht nuk duhet të ekzistonin

11 fotografitë më misterioze që thjesht nuk duhet të ekzistonin
Loading...

# 11 UFO në McMinnville

11

Shumë njerëz menduan se ky është një imazh i vërtetë i UFO-ve. Por atëherë, nuk ka prova deri në datën për të provuar këtë. U kap nga një revistë dhe vazhdoi të përfshiheshin në qindra gazeta në të gjithë SHBA. Pse?

# 10 Dritat në Hessdalen

10

Këto dritë misterioze mbi Luginën e Hessdalen janë raportuar herë të shumta gjatë 80 viteve të fundit, por nuk ka shpjegime se çfarë kaq ndonjëherë!

# 9 Naga Fireballs

9

Naga fireballs janë një fenomen me një burim të pakonfirmuar, që thuhet të shihet në lumin Mekong të Tajlandë, por gjithashtu thuhet të shfaqet në Isan dhe Laos. Asnjë justifikim deri më tani.

# 8 Zonja Babushka

8

Pas vrasjes së John F. Kennedy, një zonjë e veshur me një pallto kafe u shfaq në shumë fotografi. Ishte dyshuar se ajo i mori fotografitë ose videot në atë ditë. Edhe pas kërkesave të përsëritura të FBI-së, zonja nuk erdhi kurrë publike!

# 7 Fantazma Watertown

7

3 muaj në Luftën e Dytë Botërore 2, një breshëri ajrore sulmonte qiellin mbi LA pa asnjë avion në horizont. A ishte një UFO?

# 6 Trupi i rënies

6

3 muaj në Luftën e Dytë Botërore 2, një breshëri ajrore sulmonte qiellin mbi LA pa asnjë avion në horizont. A ishte një UFO? A e shihni trupin në rënie në mur prapa? Po kjo. Nuk ka justifikim për këtë!

# 5 Majmuni

5

Fotografia thotë gjithçka. Askush nuk e di realitetin e këtij Ape.

# 4 Dritat e Phoenix

4

1997, pesë drita gjigante shfaqen në qiell mbi qytet. Pse dhe Si është ende një mister.

# 3 Pasqyra e frikshme

3

Kjo foto është e vërtetë. A mundet dikush të shpjegojë logjikën prapa kësaj?

# 2 Këmbëmadhi

2

Tregimet më të frikshme janë të rrethuara rreth BigFoot. Ashtu si Nessie, legjenda e Bigfoot është rritur me folklor. Hoaks dhe fotografi të falsifikuara. Por ka një mundësi shumë reale që Bigfoot nuk është një mashtrim. Askush nuk do ta dijë ndonjëherë.

# 1 Pikturë e UFO-ve

1

Mesi i vitit 1400. Ndërsa teknikisht kjo nuk është një foto, kjo pikturë e quajtur ‘Madonna me Saint Giovannino’ e pikturuar nga Domenico Ghirlandaio përshkruan diçka shumë të bezdisshme. E shihni atë objekt në majë të shpatullës së djathtë? Çfarë është ajo? Objektet fluturuese nuk u shpikën për 400 vjet! /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar