20 vite jetë në tokë, shfaqen për 200 sekonda (Video)

20 vite jetë në tokë, shfaqen për 200 sekonda (Video)
Loading...

Mirëpo, NASA e ka publikuar një video ku shihet i gjithë ndryshimi që ka pësuar toka për 20 vite, dhe e gjitha kjo e shfaqur në një video prej 200 sekondash.

Ndryshimi i nxehtësisë në oqeane dhe gjelbërimi në tokë mund të shihet në këtë video. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar