26 foto të rralla të cilat kurrë nuk i keni parë

26 foto të rralla të cilat kurrë nuk i keni parë
Loading...

Bile, nganjëherë duket sikur njerëzit të cilët i shohim në TV nuk janë njerëz por diçka misterioze.

Megjithatë, edhe njerëzit më të rëndësishëm kanë situata të ngjashme me të tjerët.

Më poshtë, ju sjellim disa fotografi që shfaqin anën tjetër të të famshmëve.

Mbretëresha Elizabetë II si 10 vjeçare me qenin e saj, 1936

15-vjeçarja Brooke Shields, 1980

Robert Downey Jr. dhe Sarah Jessica Parker, 1983

Prindërit e Angelina Jolie, 1972

Leonardo DiCaprio, 1996

Familja e Kardashian-Jenner, 1995

Shaquille O’Neal dhe Bill Gates, 1999

Hillary Clinton në Kolegjin Wellesley, 1969

Princesha Diana dhe Rowan Atkinson në një shfaqje mbretërore, 1984

Fotografia e parë e Linkin Park me Chester Bennington më 1997

Beyonce dhe Solange Knowles me prindërit e tyre, 1990

15 vjeçari Justin Bieber duke kënduar për kalimtarët në Stratford, Kanada, 2007

19 vjeçari Barack Obama, 1980

17 vjeçarja Angelina Jolie, 1992

30 vjeçarja Meryl Streep, 1979

Peter Mayhew dhe Carrie Fisher, 1977

I riu Kurt Russell takon Elvis Presleyn, 1963

Një fotografi shkolle e 14 vjeçarit Kurt Cobain, 1981

Maggie Smith në moshën 27 vjeçare, 1962

18 vjeçari Matthew Perry dhe 24 vjeçari Johnny Depp, 1987

21 vjeçarja Vanessa Paradis dhe 29 vjeçari Lenny Kravitz, 1993

15 vjeçarja Eva Mendes duke marrë një autograf nga 17 vjeçarja Alyssa Milano, 1989

Yjet e Mickey Mouse Club, Justin Timberlake dhe Ryan Gosling, 1994

Michael Jackson dhe Donald Trump rrugës për të vizituar pacientin fëmijë të AIDS-it Ryan White më 1990. Burri prapa me mjekër është Mani Khalsa, kuzhinieri personal i Michael.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar