73-vjeçari Mick Jagger i blen një shtëpi 7 mln $ të dashurës së tij shtatzënë

73-vjeçari Mick Jagger i blen një shtëpi 7 mln $ të dashurës së tij shtatzënë
Loading...

39A1A05800000578-3864066-image-a-1_1477264629009Mick Jagger do të bëhet baba për herë të tetë dhe duket se kësaj radhe është më i emocionuar se kurrë.

Raportohet se 73-vjeçari i ka blerë një shtëpi në fshat prej 7 milion dollarësh të dashurës së tij shtatzënë.

E dashura e tij 30-vjeçarja Melanie Hamrick është fotografuar me barkun që po i rritet dita-ditës.

39A1A05300000578-3864066-image-a-2_1477265046404 383D20EB00000578-3785044-image-a-3_147367352866925 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar