Adelina me këtë çmenduri rrezikon burgun! Ja çka ka bërë

Adelina me këtë çmenduri rrezikon burgun! Ja çka ka bërë
Loading...

Në një intervistë për “Thumb” së fundmi, Adelina ka treguar çmendurinë për të cilën ka rrezikuar edhe burgun.

Këngëtarja ka treguar se në Zvicër së bashku me partnerin e saj, Valin i kanë thyer të gjitha ligjet me makinë.

“Një herë në Zvicër ka qenë një rrezikim i tmerrshëm me makinë. Kemi thyer nja 700-800 ligje të Zvicrës. Zvicra është e tmerrshme, është shteti më i keq në botë për ligjet. Ne i tejkaluam të gjitha shpejtësitë dhe po i thyem të gjitha ligjet”, tregoi Adelina

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar