Adelina tregon çfarë nuk i pëlqen tek Vali

Adelina tregon çfarë nuk i pëlqen tek Vali
Loading...

Adelina i është përkushtuar tërësisht rritjes së djalit të saj, Uliksit dhe ka lënë prapa çdo angazhim në karrierën muzikore, shkruan lajmi.net.

Këto ditë, kishte bërë bujë në medie lajmi që këngëtarja është rikthyer në Kosovë, duke aluduar të gjithë në atë se Adelina po rikthehet në skenë.

Këngëtarja ishte e ftuar në një intervistë për ‘Thumb’ ku foli më shumë për jetën private, duke treguar kështu ndjesinë e të qenit nënë për herë të parë.

E pyetur se cila gjë nuk i pëlqen Adelinës tek partneri i saj, Vali, ajo e përmendi vetëm faktin që bën paksa rrëmujë ashtu si çdo burrë.

“Ka një ves të keq që i hedh rrobat në çdo cep”, ka shtuar këngëtarja dhe po ashtu tregoi se lindja e Uliksit i ka afruar edhe më shumë si çift. /Lajmi.net/

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar