Adelina zgjedh fjalët më të ëmbla për ta uruar Valin: Dielli i jetës sime…

Adelina zgjedh fjalët më të ëmbla për ta uruar Valin: Dielli i jetës sime…
Loading...

Si çdo person tjetër edhe Vali ka pranuar urime të shumta me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

Padyshim që urimin më të veçantë ai e mori nga bashkëshortja e saj, Adelina e cila zgjodhi fjalët plotë dashuri për ta uruar atë.

“Urime ditëlindjen dashnia jeme, shoku jem më i mirë, më i bukuri që kam pa, dielli i jetës sime, krahu im i fortë, Vali im ?”, shkruan këngëtarja në urimin e saj.

Adelina dhe Vali tash e një kohë po jetojnë në Franë dhe nga dashuria e tyre kanë një djalë që e pagëzuan me emrin Uliks. /Lajmi.net/

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar