Afrim Gashi ftohet në Tiranë

Afrim Gashi ftohet në Tiranë
Loading...

Kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, pritet që nesër të qëndrojw në Tiranë. Nga burime jozyrtare brenda Lëvizjes BESA marrim vesh që kryetari Gashi, gjatë qëndrimit të tij në Tiranë, do të jetë i ftuar në një emision televiziv, ku pritet të flasë për zhvillimet e fundit në Maqedoni, për anëtarësimin e Maqedonisë drejt NATO dhe BE-së, si dhe për hyrjen e BESËS në qeverinë reformatore.
Ende nuk ka asnjë informacion shtesë se a do të ketë takim edhe ndonjë takim me zyrtarë shtetërorë të Tiranës.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar