Afrim Gashi: Nuk është e vërtetë që do jem ministër, janë thjesht spekulime

Afrim Gashi: Nuk është e vërtetë që do jem ministër, janë thjesht spekulime
Loading...

Kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi ka theksuar se në këtë kohë për zgjerimin e qeverisë po ka shumë spekulime mediatike, e një ndër to sipas tij, është edhe lajmi se do jetë ministër, gjë që është tërësisht e pavërtetë.

Mirëpo, Gashi ka thënë se shpreh mirëkuptim për mediat, edhe pse flasin ndonjëherë për të pavërteta, siç ishte rasti me të, megjithatë edhe ata duhet të ushqehen me informata, pasi tashmë kemi shumë media dhe u nevojiten informata më interesante.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar