Afrim Gashi: Shumica e themelusve të BESËS janë me ideologjinë tonë

Afrim Gashi: Shumica e themelusve të BESËS janë me ideologjinë tonë
Loading...

Sonte, kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, ka qenë i ftuar në emisionin “Brifing” të udhëhequr nga Aco Kabranov.

Gashi ka thënë se BESA e udhëhequr nga ai ka legjitimitetin e plotë, që ka shumicën e themeluesve dhe ideatorëve me të, kështu ky koncept dhe platformë që prokalmon Gashi është ideali për të cilën u themelua edhe BESA.

Ai ka shtuar, se të gjithë deputetët e BESËS ndjehen të BESËS deri sa të zgjidhet edhe çështja përfundimtare Lëvizjes edhe në mënyrë ligjore në favorin e tij.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar