Afrim Gashi do të ligjëron në Universitetin e Prishtinës me rastin e 9 Majit, Ditës së Evropës

Afrim Gashi do të ligjëron në Universitetin e Prishtinës me rastin e 9 Majit, Ditës së Evropës
Loading...

Kryetari i Lëvizjes Besa Afrim Gashi nesër do të jetë në Prishtinë. Me ftesë të fakultetit Filozofik në Prishtinë, Gashi do të mbajë ligjëratë në temën “Integrimi i pjesërishëm apo i tërësishëm i Ballkanit Perëndimor në BE”. Debati mbahet me rastin e 9 Majit, ditës së Europës.
Përveç Gashit, në këtë debat do të marrin pjesë edhe deputeti Romer Gurakuqi nga Parlamenti i Shqipërisë, si dhe Blerta Deliu Kodra, deputete në Parlamentin e Kosovës.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar