Afrona publikon një fotografi nga vaska

Afrona publikon një fotografi nga vaska
Loading...

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory, ku shihet se është në një banjo, shumë interesante, shkruan lajmi.net

Në këtë banjo, janë dy vaska shumë të veçanta dhe fotos ia ka lënë një etiketim, e që është emir i Blero Muharremit.

E një vend si ky dhe me të dashurin e saj, padyshim që Afrona do ia kalojë për mrekulli./Lajmi.net/

24093616_2431152760443544_1535505449_o

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar