Aksion policor në Haraçinë

Loading...

Aksioni policor në Haraçinë, ku sipas press24 janë bërë arrestime të personave të përfshië në trafikimin e lëndëve narkotike,
Pervec kesaj, ky portal shkruan se nje nga te arrestuarit ka qene perkrahes i liderit te LR PDSH, Ziadin Sela dhe liderit te LSDM, Zaev. Por nga keto parti thone se ky eshte skenare i pushtetit ne ikje, i zhytur ne krime.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar