Aktivistët e PDSh-së thumbojnë Menduh Thaçin: Turp të kesh na mashtrove! (Foto)

Aktivistët e PDSh-së thumbojnë Menduh Thaçin: Turp të kesh na mashtrove! (Foto)
Loading...

Pas paralajmërimeve të fundit se PDSh-ja e Menduh Thaçit do të bëj koalicion me BDI-në në Tetovë në kompenzim për ta ndihmuar në Studeniçan, ka plasur revolt tek aktivistët e PDSh-së, duke thënë se ai po na mashtron neve dhe se ne do të votojm për ndryshimin me 29 tetor. Këto reagime vijnë pas publikimit të lajmeve se Thaçi e Ahmeti kanë arritur marrëveshje.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar