Alarm për bombë, evakuohet tregu i Krishtlindjes në Gjermani

Alarm për bombë, evakuohet tregu i Krishtlindjes në Gjermani
Loading...

Sipas policisë kjo paketo dyshohet se përmban eksploziv, transmeton lajmi.net.

Në vendin e ngjarjes, forcat speciale të policisë janë duke hetuar rastin dhe kanë bllokuar rrugët më të afërta, raportojnë mediat gjermane. /Lajmi.net/

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Bota

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar