Alberti prishi raportet me Getin, por ja çka thotë Besa për të

Alberti prishi raportet me Getin, por ja çka thotë Besa për të
Loading...

Javët e fundit kanë qarkulluar lajme se raportet mes anëtarëve të “Babastars” janë ftohur.

Si pikënisje ishte publikimi i këngës “Birthday” nga Geti dhe mos-shpërndarja e saj në rrjete sociale nga Alberti, në këtë rast kishin filluar thashethemet se marrëdhëniet mes tyre janë acaruar.

Më pastaj, Alberti kishte postuar në rrjete sociale një bisedë private me Getin në të cilin e akuzonte në lidhje me datat e reperëve.

Por, pavarësisht gjithë këtyre, janë paralajmëruar pojekte të reja mes anëtarëve të “Babastars”, madje Agon Amiga dhe Cozman tashmë kanë publikuar projektin e tyre.

E ftuar në rubrikën “Kë zgjedh”, Besa kishte për detyrë të zgjedhte reperin më të mirë mes Getit dhe Noizyt, meqë rast dha një deklaratë interesante.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 0:16 dhe mësoni se çka thotë Besa për reperin. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar