Amiri i Besës me tubimin e tij në Nerasht, do ia jep “goditjen” e fundit Isen Asanit dhe BDI-së (Foto)

Amiri i Besës me tubimin e tij në Nerasht, do ia jep “goditjen” e fundit Isen Asanit dhe BDI-së (Foto)
Loading...

Lëvizja Besa në komunën e Tearcës fton gjithë banorët e kësaj komune se nesër me fillim në ora 19:00 do të mbaj tubimin përfundimtar në vendlindjen e tij në Nerasht. Ky do të jetë tubimi përmbyllës dhe “goditja” e fundit e Isen Asanit dhe BDI-së.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar