Ancelottin do ta shohim në Kupën e Botës, merr drejtimin e Kombëtares modeste

Ancelottin do ta shohim në Kupën e Botës, merr drejtimin e Kombëtares modeste
Loading...

Carlo Ancelotti nuk do të marrë drejtimin e Italisë

Kjo pasi që me Italinë, Carlo Ancelotti nuk do të ishte në Kupën e Botës, ”Rusia 2018”, ndërsa me Kombëtaren tjetër që është duke u interesuar për të do të ishte.

Premiumsporthd.it shkruan se Arabia Saudite është e gatshme që t’i bëjë ofertë të parefuzueshme teknikut italian.

Kombëtarja aziatike tani ka filluar bisedimet me agjentin e italianit dhe pritet t’i ofrojë një kontratë, ku italiani do të përfitonte shuma të majme parash. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar