Apple ka plane të mëdha me iPhone 8

Apple ka plane të mëdha me iPhone 8
Loading...

Prej pasi u lansua iPhone 7, spekulimet se si mund të duket iPhone 8 filluan të shpërthejnë nëpër internet.

Dhe pasi çdo herë spekulimet po dalin të jenë të vërteta, ngjashëm si me iPhone 7, edhe këto mbi iPhone 8 premtojnë shumë.

Sipas raporteve të ndryshme online, Apple ka në plan që të lansojë një iPhone të veçantë për të shënuar 10 vjetorin e iPhone, transmeton Gazeta Express.

Thuhet se iPhone 8 do të sjell një ndryshim të madh në mesin e modeleve të Apple, pasi që do të ketë një dizajn krejtësisht prej qelqi – me një ekran AMOLED dhe kornizë prej metali.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar