Arbana “qetëson” Ermalin, por jep edhe një lajm (Foto)

Arbana “qetëson” Ermalin, por jep edhe një lajm (Foto)
Loading...

Foto ku komediani Ermal Mamaqi është duke “mbytur” konkurrenten e tij të së shtunave në mbrëmje, Arbana Osmani duket se ka prodhuar edhe lajme këtë herë.

Moderatorja ka komentuar në foton në profilin e Mamaqit duke thënë: “Deri ne janar do e kesh hall zemer se pastaj fillon bb dhe nuk do e kesh me problem konkurrencën, love you too,”-shkruan Arbana duke përcaktuar kështu edhe momentin kur fillon Big Brother. Por nëse do jetë ose jo prezantuese e këtij formati televiziv apo nëse do të vijoj Ledion Liço nuk dihet ende./Gazeta Express/

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar