Argjentinë-Nigeri, rezultat totalisht i papritur

Argjentinë-Nigeri, rezultat totalisht i papritur
Loading...

Nigeria e ka mposhtur Argjentinën me përmbysje.

Ekipi nigerian fitoi miqësoren me rezultat 4:2, përcjellë “Lajmi.net”.

Afrikanët përmbysën epërsinë e latinëve, të cilët avancuan me Banegan dhe Agueron.

Megjithatë, Nigeria fitoi ndeshjen me golin e Iheanachos dhe het-trikun e Iwobit. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar