Arrestohet i dashuri i moderatores shqiptare, akuzohet si boss i drogës

Arrestohet i dashuri i moderatores shqiptare, akuzohet si boss i drogës
Loading...

Sipas gazëtës “La Nazione”, Selaj ishte kreu i grupit të trafikut të kokainës. ‘La Nazione’ jep detaje për një rrjet të mirëorganizuar, që qarkullonte sasi të mëdha droge (10 kile kokainë për një javë, vetëm në Firence).

“JOQ” ka publikuar lajmin e arrestimit të Selaj. Viola dhe Valentini prej kohësh janë në një romancë së bashku, edhe pse moderatorja ka preferuar ta mbajë larg vëmendjes së mediave këtë lidhje.

Spiro nuk ka reaguar ende për lajmin e arrestimit të të dashurit të saj.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar