Arrihet marrëveshja, Manolas nënshkruan kontratën

Arrihet marrëveshja, Manolas nënshkruan kontratën
Loading...
Konstantinos Manolas of Roma  during the Serie A match between Lazio v Roma on December 4, 2016 in Rome, Italy.  (Photo by Giuseppe Maffia/NurPhoto via Getty Images)

Roma ka arritur marrëveshje me Kostas Manolas.

Greku do të nënshkruajë kontratë me verdhekuqët, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ka refuzuar ofertat nga Serie A dhe Premierliga.

Sipas mediave italiane, akordi dhe detajet financiare do të publikohen së shpejti. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar