Arsyeja shokuese që po e lë Jonidën pa bërë dashuri

Arsyeja shokuese që po e lë Jonidën pa bërë dashuri
Loading...

Bukuroshja e ekranit ka rrëfyer të rejat e fundit nga jeta e saj profesionale dhe personale gjithashtu.

Moderatoret e kanë pyetur Jonidën se si ia del ajo të menaxhojë kohën me kaq shumë angazhime si pedagoge, moderatore e aktore në teatër, ku e gjen kohën për të ngrënë, për të fjetur e për të bërë dashuri.

Jonida ka treguar se këto janë tre gjëra shumë të rëndësishme. Edhe pse është shumë e përkushtuar me punën, marrëdhëniet me gjumin i ka shumë të mira, shkruan Blitz.al

“Zgjohem herët, në orën 12:00. Sa për ushqimin mundohem të konsumoj gjëra që dhe i marr me vete në çantë. Ndërsa tjetra… Nuk bëj dot dashuri se jetoj me prindërit. Edhe ai jeton me prindërit.”,- ka rrëfyer moderatorja.

Dashur-padashur Jonida sapo zbuloi se jo vetëm që është në një lidhje, por partneri i saj jeton me dy prindërit e tij.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar