Ashtu siç pritej, Juventusi shënon fitore të lehtë ndaj Crotones

Ashtu siç pritej, Juventusi shënon fitore të lehtë ndaj Crotones
Loading...

Ashtu edhe siç është pritur, ‘Zonja e Vjetër’ ka mposhtur 3:0 Crotonen.

Të gjitha golat e kësaj ndeshje, u shënuan në pjesën e dytë.

Mandzukic, De Sciglio dhe Benatia shënuan për fitoren e Juventusit./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar