Astronauti i NASA-s publikon pamje mbresëlënëse të Tokës!

Astronauti i NASA-s publikon pamje mbresëlënëse të Tokës!
Loading...

Pasi siguron veten jashtë stacionit hapësinor, astronauti regjistron disa sekonda pamje nga Toka.

Video është filmuar rreth një muaj më parë.

Një “top” gjigant i mbuluar me retë që lundrojnë mbi oqeane dhe tokë. Një pamje me të vertëtë e jashtëzakonshme e planetit tonë.

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Teknologji

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar