“Atij/Asaj” publikohet nga Olta dhe Stivi

 “Atij/Asaj” publikohet nga Olta dhe Stivi
Loading...

Fjala është për Olta Boka e cila ka lansuar sonte këngën e re, që quhet ‘Atij/Asaj’, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është duet me vëllain e saj Stivin dhe i takon zhanrit baladë.

Teksti i këtij projekti është shkruar nga Petro Xhori me muzikë të Irkenc Hykës dhe miksim të JoJo-së.

“Atij/Asaj” është finalizuar me klip nga Foxes Film./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar