Aurela Gaçe bëhet 42 vjeç

Aurela Gaçe bëhet 42 vjeç
Loading...

Këtë fakt e ka bërë të njohur vetë këngëtarja në rrjetet sociale, teksa ka vendosur të ndajë me ndjekësit edhe ndjesitë që i ka dhënë kjo ditë, me karakterin e fortë dhe humorin që nuk i mungon. Edhe pse mbush 42 Aurela ndjehet 21, plot energji dhe pozitivitet.

“UOOOO UOOOO MOTRAAAAA , PO VAJTE 42 KOKRRA MOJ LUMADHE EDHE NUK NXURE O TU BEFSHA….. EC PERPARA TE CAFSHA BALLIN

OK SOT 42 VJEC . KETE MA KUJTON VETEM PASAPORTA SE NE MENDJE E NE SHPIRT JAM 21 ME EKSPERIENCEN E NJE 42 VJECAREJE E ETUR TE JETOJ CDO SEKONDE TE JETES ME ENERGJI POZITIVE”.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar