Barcelona fillon bisedimet me përforcimin e ri

Barcelona fillon bisedimet me përforcimin e ri
Loading...

Drejtues të Barcelonës kanë udhëtuar drejt Brazilit për të filluar bisedimet me një përforcim të ri.

“Mundo Deportivo” shkruan se klubi katalan ka konfirmuar interesimin për blerjen e mbrojtësit të Palmeiras, Yerry Mina.

Barcelona synon të realizojë marrëveshje për blerjen e Minas pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Mina konsiderohet si talent i madh dhe mund të shndërrohet në futbollist të dobishëm për Barcelonën, në të ardhmen. /Lajmi.net/


Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar