Barcelona shënon super-gol ndaj Valencias

Barcelona shënon super-gol ndaj Valencias
Loading...

Është barazuar në 1:1 rezultati në sfidën mes Valencias dhe Barcelonës.

Jordi Alba ka shënuar në minutën e 80’, për të barazuar në 1:1 rezultatin.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar