Bebe Rexhës i bëhet ëndrra realitet

Bebe Rexhës i bëhet ëndrra realitet
Loading...

Këngëtarja e ka pasur shumë të ngarkuar gjithë këtë periudhë, derisa një problem me zërin e detyroi atë të ndërpresë turneun deri në 2018, shkruan lajmi.net.

Por, në disa evente Bebe Rexha edhe pse doktori ia kishte ndaluar rreptësisht të këndonte, nuk ka mundur t’a refuzojë ftesën.

Së fundi, Bebe Rexha ka performuar në paradën e organizuar për ‘Ditën e Falënderimeve’ në Amerikë.

E në lidhje me këtë mundësi të këndimit për këtë ditë, Bebe Rexha ishte shprehur tejet e lumtur, duke thënë që ëndrra i është bërë realitet.

“Rexhars”  janë rritur shumë në New York , unë gjithmonë kam ëndërruar të performoj në Ditën e Falenderimeve. Sot bëra ëndrrën time realitet. Ndiqni zemrën tuaj dhe besoni në veten tuaj, çdo gjë është e mundur…seriozisht”, ka shkruar këngëtarja në një postim në Twitter. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar