Befasi! Martohet Noçja e “Big Brother Albania 1” ?

Befasi! Martohet Noçja e “Big Brother Albania 1” ?
Loading...

Megjithatë prej disa muajsh Najada Konomi, ose siç e njohim ndryshe “Noçja” është zhvendosur në Itali ku ka nisur një jetë të re në çdo aspekt, shkruan Gazeta Express.

Madje duket se ish-banorja e BB i ka dhënë fund edhe beqarisë, Në profilin e saj në Instagram ajo ka shkruar se është e “martuar” dhe gjithashtu këtë informacion e ka shoqëruar me emojin e një unaze.

Por në profil nuk ka asnjë foto nga dasma, mjaft e fshehtë “Noçja”!

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar