Befason këngëtari i njohur prishtinas: Nuk e di kush janë Naimi dhe Mihrija

Befason këngëtari i njohur prishtinas: Nuk e di kush janë Naimi dhe Mihrija
Loading...

Ai në intervistën e dhënë foli rreth karrierës së tij muzikore, jetës së tij private dhe koncerteve të shumta.

Një moment interesant ishte ai kur një shok i tij kurd erdhi si mysafir i paftuar në emision dhe shkaktoi tollovi.

Por akoma më interesant ishte fakti se si ai nuk e kishte idenë se kush janë Mihrije Braha dhe Naim Abazi dhe u habit kur moderatori e pyeti për ta.

Gjatë intervistës së zhvilluar ai thotë se dy këngëtarët e njohur mund t’i njeh vetëm nëse i sheh në fotografi.

Këtë mund ta shihni nga minuta e 32:17./Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar