Bëhen bashkë Shyhrete Behluli dhe Eli Fara, ja pse

Bëhen bashkë Shyhrete Behluli dhe Eli Fara, ja pse
Loading...

Dy këngëtare shumë të dashura për publikun janë Shyhrete Behluli dhe Eli Fara, shkruan lajmi.net.

Dyshja së fundi kanë publikuar një fotografi në të cilën shfaqen shumë të freskëta përkrah njëra-tjetrës.

Njëra nga Kosova e tjetra nga Shqipëria, Shyhretja dhe Eli kanë qenë prezente në të njëjtin koncert në Florida, ku performuan mbrëmë.

Përveç se komplimentohen për mënyrën e të kënduarit, Shyhretja dhe Eli Fara marrin komente pozitive edhe për paraqitjen skenike, për to vlenë thënja që “vitet janë veç numra”. /Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar