Berisha mbush 72 vjeç: Më duket vjeshta pranverë, faleminderit Zotit dhe Lilit

Berisha mbush 72 vjeç: Më duket vjeshta pranverë, faleminderit Zotit dhe Lilit
Loading...

sali-berisha-telefonIsh-kryeministri Berisha sot ka ditëlindjen. Ai është 72-vjec dhe këtë gjë ai e ka bërë të ditur në një postim në Facebook. Sipas ish-kryeministrit, të bëhesh 72 vjeç, dhe të të duket vjeshta pranverë, është një bekim dhe fitore.

“Miq, është fitore dhe bekim të bëhesh 72 vjeç dhe të të duket vjeshta si pranverë! Mirënjohje të pakufishme Zotit, Lilit e të gjithë familjareve, miqve, të afërmve, bashkëpunëtorëve, mbështetësve të mi, që me dashuri, përkushtim të madh me kanë shoqëruar dhe aq shumë më kanë ndihmuar, mbështetur, frymëzuar përgjatë këtij rrugetimi. Zoti i bekoftë!! sb”, shkruan Berisha.

15 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar