Besa degjeneron këto dy këngëtare shqiptare

Besa degjeneron këto dy këngëtare shqiptare
Loading...

Njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, Besa Gashi këtë javë është vënë në siklet përballë pyetjeve të rubrikës ‘Kë zgjedh’.

Besa kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të muzikës dhe disa prej emrave nga fusha të cilës i takon Besa, atë të modelimit.

Ndër të tjera, Besa është pyetur se cilën prej dy këngëtareve, Encën dhe apo Baby Gee-n e dëgjon më shumë.

Por Besa i ka degjeneruar këngëtaret në fjalë me përgjigjen e saj, të cilën e keni në videon më poshtë, tek minuta 2:07./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar