Besa zgjedh mes Agnesa Vuthaj dhe Adrola Dushit

Besa zgjedh mes Agnesa Vuthaj dhe Adrola Dushit
Loading...

Besa u vu përballë pyetjeve të vështira që kishin të bënin me botën e muzikës dhe modelimit.

E kur jemi tek modelimi, Besa Gashi e kishte të vështirë të përzgjedhte nga një emër mes atyre opsioneve që i kishte përballë.

E pyetur se kë zgjedh mes Agnesa Vuthaj dhe Adrola Dushit, dy prej femrave më të bukura shqiptare, Besa dha një përgjigje që nuk pritej.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 0:47 dhe mësoni se kë zgjedh Besa mes Agnesës dhe Adrolës. /Lajmi.net/

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar