Besniku po bëhet baba por këtë vendim nuk e ka marrë akoma!

Besniku po bëhet baba por këtë vendim nuk e ka marrë akoma!
Loading...
Ai në intervistën e dhënë për emisionin ‘Mirage’ ka treguar edhe gjininë e foshnjës, shkruan lajmi.net

Duke qenë se fëmija vjen në jetë edhe katër muaj, kaq kohë kanë ai dhe Lolita për të vendosur se si do ta quajnë fëmijën e tyre.

Se a kanë gjetur emrin për foshnjën ata, ndiqeni videon më poshtë në minutën e 5:00./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar