Bigem flet ekskluzivisht për projektin “Gabime” në duet me Genën

Bigem flet ekskluzivisht për projektin “Gabime” në duet me Genën
Loading...

Këtë projekt Gena dhe Miloti e sollën të shoqëruar me videoklip, këngë kjo që premton shumë.

Miloti ishte i ftuar sonte (e premte) në emisionin “Mirage”, ai foli për herë të parë për detajet rreth projektit të ri, si erdhi deri tek dueti me Genën dhe kush janë bashkëpunëtorët e tjerë të këngës.

Po ashtu, Miloti tregoi edhe arsyen se përse e bëri emrin artistik Bigem dhe foli edhe për jetën private.

Për të kuptuar më shumë rreth projektit më të ri të Milotit dhe Genës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm. /Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar