Bilall Kasami i ftuar nga presidenti Ilir Meta me rastin e 28 Nëntorit

Bilall Kasami i ftuar nga presidenti Ilir Meta me rastin e 28 Nëntorit
Loading...

Përfaqësuesit e Lëvizjes BESA në krye me kryetarin Bilall Kasami, me ftesë të presidentit të Shqipërisë, z.Ilir Meta, kanë marrë pjesë në manifestimin qendror kushtuar 28 Nëntorit, Ditës së Pavarësisë së  Shqipërisë, në Tiranë.

Kasami bashkë me Kryetarin e Komunës së Zhelinë, Blerim Sejdiun dhe deputetin Rexhep Memedi, në pallatin e Brigadave në Tiranë, kanë pasur takime me përfaqësues të lartë politik të shtetit shqiptar si dhe përfaqësues politik nga Kosova. Ata janë takuar me Presidentin e Shqipërisë, z.Ilir Meta, si dhe me kreun e NISMA-s, Fatmir Limaj.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar