Bilall Kasami shumë afër fitores, portalet e BDI-së merren me “sehire” (Foto)

Bilall Kasami shumë afër fitores, portalet e BDI-së merren me “sehire” (Foto)
Loading...

Sot Bilall Kasami me ekipin e tij dhe shumë aktivistë të Besës kanë realizuar një marshut interesant, duke u nisur nga selia e kësaj partie dhe për të përfunduar deri te çarshija e vjetët. Gjatë ecjes Kasami takoj shumë qytetarë dhe u prit krahë hapur nga gjithë dhe kjo e bën Kasamin si favorit kryesorë për ta fituar Tetovën duke lën nën hyje Teuta Arifin. Nga inati i tepërt, portalet e afërta me BDI-në kanë filluar të merren me “sehire”, në një foto shihet sesi një mace e zezë kalon afër Bilall Kasamit. Mediet pro BDI këtë e kanë komentuar si “fat të zi”, por kjo është vetëm një llapsus i rradhës nga portalet e afërta me këtë parti.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar