Blero i dashuruar marrëzisht në Afronën, ja çka ka bërë

Blero i dashuruar marrëzisht në Afronën, ja çka ka bërë
Loading...

Lidhja e tyre ka vite që ka nisur dhe dyshja mbesin si çifti më i komentuar në vend, shkruan lajmi.net

Afrona konsiderohet të jetë një vajzë tejet e afërt me njerëzit prandaj edhe Tarën e ka bërë për vete dhe ajo e do shumë.

Se raportet i kanë të mira ka treguar edhe Blero në disa prej intervistat e dhëna për emisionin ‘Mirage’ prodhim ky i lajmi.net

Nuk është hera e parë që Blero publikon foto të Afronës me ose pa ndonjë arsye. Sot ka zgjedhur ta publikoj një në mbishkrimin e së cilës i ka vënë një zemër.

Ndryshe këngëtari është duke e shijuar suksesin e këngën ‘Mbylli sytë’./Lajmi.net/

❤️

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar