Britney Spears, super-kofshë dhe me nerva (Foto)

Britney Spears, super-kofshë dhe me nerva (Foto)
Loading...

Këmbë në “ajër” për Britney Spears, e cila gjatë ndeshjes së basketbollit të Lakers kundër Warriors, ka nxjerrë në skenë një “palë” kofshë të mahnitshme. Nëse fiziku është në formë, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për gjendjen e saj shpirtërore.

Fytyrë e tendosur dhe aspak në humor për yllin amerikan të muzikës pop, e cila dukej se nuk po e shijonte ndeshjen pavarësisht se ishte ulur në radhë të parë.

As tifoja e fëmijëve dhe përkëdheljet e partnerit të saj Sam, i cili e ledhaton mes këmbëve, nuk arrijnë t’i kthejnë buzëqeshjen… Mendja e Spears është diku tjetër…

1 dhjetor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar