Burnley – Arsenal, formacionet e skuadrave

Burnley – Arsenal, formacionet e skuadrave
Loading...

Arsenali sot është mysafir i Burnleyt.

Ndeshja zhvillohet prej orës 15:00, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë i keni formacionin e mundshëm të ekipit të Arsene Wenger.

Nga minuta e parë pritet të luajnë dy shqiptarët, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi. /Lajmi.net/

cats

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar