Cagliari 1:3 Inter, notat e lojtarëve

Cagliari 1:3 Inter, notat e lojtarëve
Loading...

Si zakonisht, për Interin shkëlqeu super sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi, i cili shënoi dy nga tri golat e Interit, në minutat 29’ dhe 83’

Realizator në këtë fitore të Interi ishte edhe Marcelo Brozovic, që shënoi dy minuta pasi u inkuadrua në lojë.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje, i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar