Çartani publikon këngën në bashkëpunim – Kur dhe si titullohet

Çartani publikon këngën në bashkëpunim – Kur dhe si titullohet
Loading...

Çartani ka lajmëruar më në fund publikimin e këngës më të re. Ai ka punuar prej kohësh për këtë projekt në studion e tij të rihapur “Red & Black Records”. Pas “Mr Chill”, këtë herë artisti do të vijë në bashkëpunim me Juna Manaj. Çartani ka zbuluar edhe orën, datën dhe titullin e projektit më të ri. “Inati” do të publikohet ditën e shtunë në orën 18.00. Sot është e premte dhe nga e shtuna na ndajnë pak orë.

Postimi i tij:

Neser ne oren 18:00 publikohet kenga & video e re … @maxproductional #Çartani #Juna #Inati

A photo posted by Judovnik Boshnjaku (@carti_cartani) on Oct 7, 2016 at 6:31am PDT

Link: https://www.instagram.com/p/BLQ3KsqgpLV/?taken-by=carti_cartani&hl=en

Burimi i artikullit: Arkiva News

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar