Clinton: Do fokusohem në çështjet që shqetësojnë vendin dhe jo te Trump

Clinton: Do fokusohem në çështjet që shqetësojnë vendin dhe jo te Trump
Loading...

_92057577_mediaitem92057575Kandidatja demokrate për presidente Hillary Clinton ka deklaruar se ajo nuk do të merret me deklaratat që bën rivali i saj Donald Trump, por do të fokusohet në çështjet në vend. “Kam debatuar me të për orë të tëra. Nuk mendoj se ka ngel ndonjë gjë pa iu përgjigjur”, ka deklaruar Clinton.

Vetëm 15 ditë na ndajnë nga zgjedhjet që pritet të mbahen në Shtetet e Bashkuara. Sondazhet e kryera tregojnë se Clinton është favorite. Nga ana tjetër, Donald Trump ka deklaruar se mund të mos e pranojë rezultatin e zgjedhjeve duke hedhur akuza se ato mund të manipulohen.

23 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | Bota

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar