“Çmendet” Enca, këso lëvizjesh bën mbi shtrat në orët e vona

“Çmendet” Enca, këso lëvizjesh bën mbi shtrat  në orët e vona
Loading...

Ajo nuk ngurron të postojë imazhe nga përditshmëria e saj, shumë herë provokon rëndë duke treguar asetet e saj, shkruan lajmi.net.

Kështu ka vepruar edhe në një video që e postoi mbrëmë në rrjete sociale, në të cilën tentonte të fotografohej mbi shtrat.

E veshur me një fustan tejet të shkurtër të zi dhe me një palë çizme të kuqe, Enca fotografohej me lëvizje tejet provokuese e shtrirë mbi shtrat duke treguar pothuajse tërësisht të pasmet.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Enca është kënga ‘Ciao’ të cilën e solli 4 muaj më parë dhe ka marrë mbi 13 milionë klikime. /Lajmi.net/

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar