Dafina Zeqiri solidarizohet me viktimat në Egjipt

Dafina Zeqiri solidarizohet me viktimat në Egjipt
Loading...

Nga ky sulm kanë mbetur të vrarë 235 vetë dhe 109 të tjerë të plagosur, shkruan lajmi.net.

Këtë sulm, dyshohet se e ka bërë i ashtuquajturi shteti islamik (ISIS) dhe reagime të shumta kanë ardhur nga e mbarë bota.

Lajmi ka prekur edhe estradën, këngëtarja Dafina Zeqiri përmes një fotografie në rrjete sociale është solidarizuar me viktimat e Egjiptit.

Me anë të një fotografie në Insta-Story, në të cilën këngëtarja ka vënë flamurin e Egjiptit, shkruhej “Lutje për Egjiptin”. /Lajmi.net/

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar