Dashuri si kjo! Ja ku e pret i dashuri Dafinën gjatë koncerteve

Loading...

Madje, të gjitha krijimet ajo ia dedikon këtij tregu, pas këngës ‘Told Ya’ ajo ka publikuar edhe albumin ‘King Ep’, shkruan lajmi.net.

Siç dihet, Dafina tash e një kohë është zhvendosur në Amerikë, ku jeton pranë të dashurit të saj, Jose.

Edhe pse këngëtarja nuk preferon që ta ekspozojë të dashurin shumë në publik, ai gjithmonë është pranë Dafinës, e këtë gjë e tregon më së miri një fotografi që postoi Dafina në Instagram.

Në atë foto, këngëtarja shihet në skenë gjatë performimit në koncertin që kishte këto ditë, ndërsa në prapaskenë qëndronte i dashuri i saj i cili e kishte fotografuar dhe mbishkrimi i fotos ishte “E dashura ime gjithmonë ka mbështetjen time”.

E këtë fotografi me të njëjtin mbishkrim, Dafina e kishte ripostuar në llogarinë e saj. /Lajmi.net/

 

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar